جستجو
20/بهمن/1394
17:28
5/شهریور/1392
پربيننده ترين ها
خبر
فيلم
تصوير
صفحه عكس
صفحه ويديو

امروز در مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر صورت گرفت؛

مرکز درمان ناباروری رویش افتتاح شد

مرکز ناباروری رویش، زیر مجموعه جمعیت هلال احمر برای اولین بار در کشور با اعتبار دو میلیارد تومان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار سینانیوز، مرکز درمان ناباروری رویش در مجتمع دارویی و درمان هلال ایران امروز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس پژوهشگاه رویان افتتاح شد.

دکتر مسعود حبیبی رئیس مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران امروز در این مراسم گفت: «سال ۱۳۷۰، بانوی نیکوکاری این مجتمع را وقف و پس از آن توسط جمعیت هلال احمر تأسیس شد. در آن زمان همزمان بااین مرکز، همودیالیز با روش بیکربنات تأسیس شد که بیش از ۱۲۰ بیمار در سال تحت درمان این مرکز قرار می‌گیرند.»

وی با اشاره به مرکز چشم پزشکی این مجتمع‌، ادامه داد: «در سال‌های گذشته اتاق عمل‌های محدود برای جراحی چشم داشتیم. اما اکنون درخواست مجوز بیمارستان برای این مرکز داده‌ایم. امیدواریم به یکی از بزرگ‌ترین مرکز چشم پزشکی در کشور تبدیل شود.»

دکتر حبیبی با بیان اینکه مجتمع دارویی درمانی هلال احمر به زودی تبدیل به یک بیمارستان می‌شود اظهارداشت: «درتابستان سال گذشته عملیات ساخت و ساز این بیارستان آغاز شد که دارای ۱۸ اتاق جراحی، بخش‌های مختلف درمانی از جمله اورژانس، چشم پزشکی، ازمایشگاه، تروما و غیره است. البته در حوزه علم نوین پزشکی، به خصوص درمان بیماران سرطانی فعالیت خواهیم کرد و همچنین درخواست داده‌ایم که پزشکی هسته‌ای نیز در این مرکز با روش‌های نوین پژوهشی دنبال شود.»

وی در ادامه اظهار کرد: «ناباروری هم یکدیگر از درمان‌های پیشرفته‌ای است که همه اقشار جامعه را درگیر کرده است و در این مرکز با استفاده از آخرین علم نوین پزشکی در کنار محققان پژوهشگاه رویان در مرکز ناباروری رویش که امروز به طور رسمی آغاز به کار کرد، دنبال خواهد شد.»

رئیس مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران، گفت: «امیدواریم با همکاری پژوهشگاه رویان و پتانسیل‌هایی که جمعیت هلال احمر دارد بتوانیم این خدمات را به بیماران در داخل و خارج در قالب توریسم‌ درمانی ادامه دهیم.»

وی در پایان، به مجهز بودن این مرکز به هتل آپارتمان‌هایی برای درمان زوج‌هایی که از شهرستان و یا از کشور‌های دیگر مراجعه می‌کنند اشاره کرد و گفت: «این آپارتمان‌ها تنها در این مرکز با هدف سهولت در اسکان بیماران مهیا شده است که خانواده‌ها دیگر دغدغه پرداخت هزینه برای خدمات رفاهی را نداشته باشند.»
كليد واژه‌ها
موضوعات مرتبط


نظر به اين مطلب
نام (اختياري)
پست الکترونیک (اختیاری)
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما
لطفا عدد مورد نظر را وارد نماييد
گزيده